Połącz się z nami

Nuda! To jest już niemodne na FB!

Przyjaźń

Nuda! To jest już niemodne na FB!

Jeśli spędzasz dużo czasu na Facebooku, to zapewne i dużo publikujesz. Warto zatem dowiedzieć się, jakie aktywności są już zdecydowanie niemodne. Gotowy/-a?

A zatem, do dzieła – tego nie rób, jeśli nie chcesz stać się przyczyną czyjegoś rozbawienia!

Zdjęcia „dziubków”

Ok, to naprawdę było modne. Nawet przez trzy czy cztery lata. Ale teraz już nie jest i czas to zaakceptować! Pomijając już wątpliwą wartość estetyczną takiego zdjęcia, to ono już zwyczajnie wieje nudą! Dlatego szczerzyć się „a’la dziubek”, zwyczajnie się uśmiechnij. To naprawdę nigdy nie wyjdzie z mody!

Zdjęcia – przechwałki

Ty przy super samochodzie, motorze, skuterze… albo trzymający/-a kupę kasy. Nie, to naprawdę nie jest modne. Możesz mieć pewność, że jeśli zamieścisz takie zdjęcie, to większość twoich znajomych pomyśli: „Matko, co za dupek”. I szczerze, takie przechwałki przypominają trochę zdjęcia rodziny stojącej przy dużym, nowym telewizorze. Żenada!

Zdołowane posty bez wyjaśnienia

Serio, zapomnij o publikowaniu postów typu: „Ciężki dzień…” albo „Masakra…”, jeśli potem nie masz zamiaru odpowiadać na pytania, o co chodzi. To naprawdę idiotyczne. Albo dzieje się coś naprawdę złego i wtedy nie ma się siły na siedzenia „w Internetach”, albo chcesz zwrócić na siebie uwagę, ale potem rozmawiaj normalnie. Takie zdołowane nie wiadomo co odeszło już do lamusa.

Ciemne, rozmazane zdjęcia z imprezy

Czyli „och, ale ze mnie imprezowicz/-ka”! Problem w tym, że takich zdjęć naprawdę nikt nie chce oglądać. Połowa ludzi wygląda na nich fatalnie, drugiej połowy nie można rozpoznać – właściwie to nic nie widać. Jeśli nie masz profesjonalnych, fajnych zdjęć, którymi możesz pochwalić się z imprezy – to daj sobie spokój.

Wyznawanie miłości na FB

Serio, nie róbcie tego . I nie komentujcie sobie pod zdjęciami, jak to bardzo się kochacie. To nie poszło do lamusa – to po prostu nigdy nie było modne, a było tylko śmieszne! Jeśli naprawdę chcesz powiedzieć jej albo jemu, że ją/jego kochasz, to zachowaj to dla was. Nie odgrywajcie scenki pod tytułem „Jesteśmy taaaacy zakochani!”.

Zdjęcia robione tosterem

Znowu – jeśli już naprawdę chcesz coś pokazać, to niech to jakoś się prezentuje. Rozmazane fotki, najlepiej jeszcze ułożone bokiem albo do góry nogami – można było to wybaczyć wiele lat temu, gdy fb startował. Ale na pewno nie teraz. Zadbaj o dobre zdjęcia!

Udawanie dobrej zabawy

O co chodzi? Otóż o wszystkie te oznaczenia w stylu: „Świetnie się bawi” w: Sopot Festival. To niemodne i idiotyczne, ponieważ jeżeli ktoś się dobrze bawi, to nie ma czasu, aby o tym pisać J. Jeżeli więc naprawdę świetnie spędzasz czas, to napisz o tym później – opowiadanie w trakcie jest wyraźną sugestią, że chyba jednak nie jest tak cudownie.

Relacjonowanie wszystkiego

Naprawdę wszystkiego – zdjęcia z randki, zdjęcia z wycieczki, zdjęcia stopy, bo zmiana koloru, zdjęcia plakatu w pokoju, zdjęcia, bo pijesz kawę i zdjęcia, bo jesz obiad. Owszem, kiedy, gdy wszyscy „rzucili się” na FB, może i takie zachowanie było przez chwilę modne. Teraz to już nuuuda. Zaskakuj ludzi, Podrzuć im czasem jakiś ciekawy smaczek, owiej swoje życie odrobiną tajemnicy, pozwól ludziom się za sobą stęsknić.

Naturalnie, z klasą – to jest modne!

Jeśli mamy być zupełnie szczerzy, to już nawet sam Facebook powoli schodzi do lamusa – aktualnie modne jest zupełne skasowanie konta i życie życiem prawdziwym, a nie internetowym. Ale jeśli nie potrafisz tego zrobić, to chociaż dbaj o to, aby zamieszczane przez ciebie treści nie były już z epoki kamienia łupanego.

Więcej w kategorii Przyjaźń

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.