Połącz się z nami

Jak poderwać chłopaka z klasy?

Podrywanie

Jak poderwać chłopaka z klasy?

Monika, 16 lat: Od pierwszej klasy gimnazjum podoba mi się chłopak z mojej klasy. Niestety, przez moją nieśmiałość nie mam odwagi aby cokolwiek zrobić, żeby się mną zainteresował. Bardzo bym chciała aby przestał we mnie dostrzegać tylko koleżankę z klasy i stał się moim chłopakiem. Co powinnam zrobić?

Łatwo stwierdzić, że do odważnych świat należy. Lecz większość z Nas staje się nieśmiała, gdy chodzi o sprawy sercowe. Co zrobić by nasz obiekt westchnień spojrzał na nas innym, przychylniejszym okiem? Kluczem do sukcesu mogą stać się wspólni znajomi. Mogą oni pomóc w zaprzyjaźnieniu się i poznaniu chłopaka z klasy troszkę bliżej. A nuż znajdzie się pretekst by podejść do Niego na szkolnej przerwie! A jeśli Twoja osoba zainteresuje kolegę na tyle by spotkać się poza szkołą (nawet w grupie przyjaciół) będzie to duży krok naprzód.

Wspólne branie udziału w szkolnym projekcie także może pomóc w zacieśnianiu więzi. Rozmowa o pracy będzie tylko pretekstem by porozmawiać o czymś zupełnie innym.  Jeśli jednak chcesz mieć kontakt również poza szkołą z kolegą być może wspólne hobby (zajęcia sportowe, muzyczne czy taneczne etc.) pomoże w poznaniu się nawzajem z innej perspektywy niż szkolni znajomi.

Miłe gesty, uśmiechnięta buzia – to również może przyczynić się do zainteresowania kolegi swą osobą. Sympatyczni, towarzyscy, szczęśliwi  ludzie mają więcej uroku, który przyciąga innych i potrafi oczarować towarzystwo. Kolega wtedy łatwiej Cię zapamięta i będzie kojarzył jedynie z przyjemnymi sytuacjami.

Ważne jednak jest byś zachowywała się swobodnie i nie udawała przed kolegą kogoś kim nie jesteś. Co prawda nieśmiałość jest czasami paraliżująca, ale pomyśl że być może Twój obiekt westchnień bardzo lubi nieśmiałe i skromne dziewczęta do których się zaliczasz. Oczywiście możesz także wyłożyć „kawę na ławę” i powiedzieć mu wprost, że Ci się podoba. Myślę jednak, że jest to krok, który możesz podjąć po zastosowaniu wyżej wymienionych rozwiązań gdy wasze koleżeństwo nabierze rumieńców.

Gdy już oboje będziecie sobą zainteresowani, nadejdzie ta upragniona pierwsza randka. Tutaj fakt, że obiekt Twoich westchnień chodzi z Tobą do klasy będzie działać na plus – na 100% nie zabraknie wam tematów do rozmów, dodatkowo oboje nie będziecie zawstydzeni i sparaliżowani   wzajemną obecnością.

Jak poderwać chłopaka z którym chodzę do klasy? Nie rozmawiamy ze sobą!

Jeżeli zastanawiasz się jak poderwać chłopaka, z którym zbytnio nawet nie rozmawiasz, na początek warto nawiązać bliższą znajomość w relacji koleżanka-kolega, sama przecież wiesz, że wygląd to nie wszystko. W ten sposób będziesz miała okazję zbliżyć się do niego, poznasz jego charakter oraz zainteresowania. Być może okaże się, że łączą Was wspólne pasje, a to dobra droga do zacieśniania znajomości. Wspólne spędzanie wolnego czasu, dobra zabawa, łączące dwoje ludzi zainteresowania, są najlepszą bazą do budowania bliższych relacji.

Zakochałam się, lecz jestem zbyt nieśmiała i mało atrakcyjna!

Zastanawiając się jak poderwać chłopaka, który sprawia, że nasze serce bije szybciej, czasami pojawiają się myśli o tym, że nie zasługujemy na niego – jesteśmy zbyt nieśmiałe, mało atrakcyjne czy też po prostu nudne. Złudne jest przekonanie o tym, że największe szanse mają tylko przebojowe, pewnie siebie dziewczyny. Tak naprawdę nie ma ideałów – każdy z nas ma szansę na miłość – wystarczy o nią trochę powalczyć. Mijając pary na ulicy, popatrz na nie – czy to są ludzie idealni? Jeżeli Twoim problemem jest zbyt duża nieśmiałość, postaraj się nad sobą popracować – pomocny może być w tym artykuł na temat nieśmiałości, opublikowany w naszym serwisie. Dodatkowo, pamiętaj o tym, że właśnie nieśmiałe dziewczyny, z fajnym charakterem i bogatym wnętrzem są atrakcyjne dla wielu chłopców.

Więcej w kategorii Podrywanie

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.