Połącz się z nami

Jak ją w sobie rozkochać?

Podrywanie

Jak ją w sobie rozkochać?

Właściwie wszędzie można spotkać się z komentarzami, że kobiety czy dziewczyny są szalenie skomplikowane, a ich zadowolenie jest po prostu niemożliwe. To nieprawda. W rzeczywistości jedyne, co musisz zrobić, to stosować się do kilku ważnych wytycznych. Zastanawiasz się jak rozkochać w sobie dziewczynę i czy istnieją na to jakieś sprawdzone sposoby? Tak! My je znamy!

I z chęcią się podzielimy naszą wiedzą. Dowiedz się, co robić, aby twoja ukochana kochała cię… jeszcze bardziej.

1. Pisz jej smsy. Dużo smsów

Smsy są po prostu uwielbiane przez kobiety – a już na pewno przez zakochane dziewczyny. Niestety, duża część chłopaków traktuje je jako coś do bardzo szybkiego porozumiewania się. Stąd może cię kusić, aby napisać zwykłe „ja też” na jej smsowe wysłanie miłości. To trochę za mało. Co dziewczyny lubią najbardziej, co je wzrusza?

Pisz do niej albo smsa zawsze rano albo zawsze wieczorem. Zrób tego taki rytuał – dzięki temu będzie wiedziała, że o niej myślisz. To nie muszą być całe poematy! Czasem wystarczy zwykłe: „Miłego dnia kotku” albo „Będę tęsknił”. To naprawdę drobiazg, który ma ogromne znaczenie. Wyjaśnia to 17-letnia Milena:

– Uwielbiam, kiedy mój chłopak pisze do mnie jakieś krótkie smsy. Albo emotkę buziaka albo po prostu krótkie: „Tęsknię”. To tak niewiele, ale wiem, że o mnie myśli. Lubię też, gdy zawsze wieczorem napisze mi coś miłego na dobranoc. Gdyby zbywał mnie smsowo, to dla odmiany byłoby mi szalenie przykro. Bo co to za problem, żeby odpisać na smsa? – pyta Milena.

2. Zostawiaj liściki

W pełnym telewizorów, komórek i tabletów świecie nie rezygnuj z tradycyjnych listów. One wciąż mają moc!

Oczywiście nie musisz pisać jej długiego listu pt. „Co u mnie słychać”, skoro widzieliście się wczoraj. Chodzi raczej o drobne karteczki, które będziesz zostawiał na jej biurku czy stoliku nocnym. Każda dziewczyna uśmiechnie się też, jeśli np. zobaczy krótki liścik w piórniku.

Jak o tym pamiętać? Cóż, wykorzystuj momenty, w których twoja dziewczyna wychodzi do łazienki czy zrobić wam herbatę i wtedy podrzucaj jej słodkie liściki w różnych miejscach. Pamiętaj jednak o umiarze – co za dużo, to oczywiście niezdrowo.

3. Rób jej drobne prezenty

Uwaga! Ten pomysł wcale nie łączy się z wydawaniem ogromnej ilości pieniędzy! Wyjaśnia to Patryk, który regularnie zaskakuje swoją dziewczynę:

– Nigdy nie wydaję jakiejś wielkiej kasy, a moja dziewczyna i tak jest zachwycona. Co kupuję? Czekoladę, którą daję jej po szkole, żeby jej się miło wracało. Bukiet bzów, które sam zerwałem. Albo po prostu bombkę, którą zrobiłem sam z cekinów i wypisałem jej imię. Dla kogoś, kto oczekuje brylantów, będą to głupie prezenty, ale moja dziewczyna mówi, że to dla niej najpiękniejsze pamiątki i najmilsze gesty. Zawsze bardzo się cieszy – podkreśla Patryk.

Zaintrygowany? Zatem koniecznie wypróbuj taki pomysł – wystarczą naprawdę grosze.

4. Troszcz się o nią

Innymi słowy, bądź standardowo dżentelmeński. Kiedy siedzicie razem i oglądacie film, przynieś kocyk, okryj ją… i obserwuj minę zachwytu . Kiedy idziecie gdzieś i jest jej zimno, oddaj jej swój szal albo czapkę. Zrób kanapkę albo zaproponuj swoją w szkole. Karolina (15l.) tłumaczy, dlaczego takie zachowania budzą jej serce:

– Mój chłopak Tomek zawsze przynosi mi dodatkową kanapkę na przerwie, ze słowami: „Na pewno masz za mało i będziesz głodna”. Czasem aż mi burczy w brzuchu, bo często zapominam śniadania, a on doskonale o tym wie. Uwielbiam go za to! I za wszystkie podobne opiekuńcze gesty. Inny chłopak powiedziałby pewnie: raz zgłodniejesz, to się nauczysz pamiętać o śniadaniu. A mój Tomek jest inny – podkreśla z dumą Karolina.

5. Mów jej komplementy

Jaki jest najczęściej padający zarzut pod kątem mężczyzn? „Nie mówisz mi komplementów”. Trudniej o coś tańszego, bardziej banalnego i zachwycającego kobietę. A jeśli kobietę, to przecież i nastolatkę.

Unikaj jednak banałów. Zamiast mówić: „pięknie wyglądasz” (choć to też nie jest zakazane), to powiedz czasem: „Mówiłem ci już, że uwielbiam twoje oczy? Mają piękny kolor”. Znajdź w niej coś pięknego i często to podkreślaj.

Pamiętaj także, że dziewczyny kochają dobre porównania. Nic się nie stanie, jeśli czasem powiesz: „Wiem, że lubisz Kasię, ale muszę ci to powiedzieć – ona ma beznadziejny gust, wyglądasz przy niej jak gwiazda”. Zapewne twoja dziewczyna się trochę oburzy, ale uwierz – tak naprawdę się ucieszy.

Tylko dobra wola

Zauważ, ze wszystkie te drobiazgi właściwie nic nie kosztują, a na pewno sprawią, że twoja dziewczyna będzie miała ochotę schować cię w domu, jak największy skarb. Bo kobiety wcale nie są takie skomplikowane, jak się potocznie uważa .

Czytaj dalej

Więcej w kategorii Podrywanie

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.