Połącz się z nami

Jak flirtować z dziewczyną?

Podrywanie

Jak flirtować z dziewczyną?

„Podoba mi się jedna dziewczyna w naszej szkole, Marlena. Nie mam jednak pojęcia, jak do niej zagadać. Kolega mi podpowiedział, żebym zaczął z nią flirtować. Ale jak ja mam to robić? Nigdy z nikim nie flirtowałem!” Michał, 15l.

Zawsze musi być ten pierwszy raz! Jeśli bardzo chcesz poderwać dziewczynę albo cieszyć się ich ogólnym zainteresowaniem i sympatią, to po prostu musisz nauczyć się flirtować! Nie martw się, nie zostawimy cię bez pomocy – oto kilka naszych cennych rad. A zatem – jak flirtować z dziewczyną?

1. Bądź pewny siebie

Tak, wiemy – łatwo powiedzieć, gorzej zrobić. Niestety, musisz nauczyć się pokazywać pewność siebie w chociaż minimalnym stopniu. Dziewczyny po prostu uwielbiają takich chłopaków!

Staraj się swobodnie uśmiechać, mówić w sposób zrelaksowany, dużo się uśmiechać i proponować np. spotkanie „jakby nigdy nic”. Ot, jakbyś rozmawiał z nią o bułkach na śniadanie. Czego unikać? Plątania się w swoich słowach, długich zapowiedzi propozycji wyjścia, np. „Słuchaj, chciałbym… koniecznie muszę z tobą porozmawiać, może jutro?”. Unikaj też nerwowego chichotu!

2. Nie myśl o zdobywaniu, ale o zabawie

Podstawa dobrego flirtu to nastawienie do niej jak do miłej zabawy. Nie myśl „o rany, to ona, teraz będziemy FLIRTOWAĆ”. Nie! Albo „czy po tym flircie zgodzi się wyjść ze mną? Czy robię to dobrze?!” Zamiast tego, pomyśl, że odbywasz po prostu miłą rozmowę z fajną dziewczyną. Nie musi z tego nic wynikać!

3. Komplementuj ją

Zwykłe: „Rany, ale ładnie dziś wyglądasz! Uwielbiam cię w tej sukience!” działa prawdziwe cuda! Uwierz, każda, ale to każda kobieta w sekundę po takich słowach czuje się jak w raju. Mów jej zatem prawdziwe komplementy („mmm, ładnie pachniesz”) i uśmiechaj się przy tym.

Pamiętaj, by unikać banałów. Komplement w stylu „Czy w tych oczętach już ktoś utonął? Są jak morze!” jest po prostu… śmieszny .

4. Dotykaj, ale… ostrożnie!

Żeby sprawa była jasna – żadnych „macanek” czy posuwistych ruchów po jej ciele – to zdecydowanie nie ten etap! Zamiast tego, wykonuj w jej stronę opiekuńcze gesty – np. gdy ma doła, lekko ją obejmij i powiedz „ojej, chodź malutka, pocieszę cię”. To działa!

5. Bądź gentelmanem

Jeśli sądzisz, że w dzisiejszym, feministycznym świecie takie zachowania to błąd, to… bardzo się mylisz. Dziewczyny kochają gentelmanów! Otwieraj jej drzwi, weź ciężki plecak, schylaj się, gdy coś jej upadło, nawet odsuwaj krzesło! Jej promienny uśmiech będzie najlepszym dowodem tego, że jest jej bardzo, bardzo miło.

6. Pokaż swoje poczucie humoru!

Jedną z ulubionych cech męskich jest u kobiet poczucie humoru. Zatem śmiej się, żartuj (czasem nawet ironicznie) i bądź po prostu optymistycznie nastawiony na świat. To naprawdę zaprocentuje. Unikaj za to przygnębiającego tonu, izolowania się, smutnej miny. To zdecydowanie nie jest dobre narzędzie do flirtu.

7. Baw się spojrzeniem

Przeciąganie spojrzeń i uśmiechanie się działa zarówno na dziewczyny, jak i na chłopaków. Spójrz czasem na nią, przytrzymaj jej spojrzenie i uśmiechnij się, nadal patrząc jej w oczy. Będzie zauroczona i zaintrygowana.

Pamiętaj jednak, aby się nie gapić. Ciągle wlepianie w nią wzroku nie jest dobrym rozwiązaniem i spowoduje, że poczuje się niepewnie oraz… dziwnie.

8. Czasem mrugnij, czasem daj prezent

Przechodząc obok niej, zwyczajnie mrugnij i się lekko uśmiechnij. To cudowny, szybki sposób na to, by jej serce zaczęło bić szybciej! Czasem też daj jej jakiś upominek – ale nic wielkiego. Może być to np. mandarynka z wyrytymi jej inicjałami . Dodaj do tego filuterne: „Widzisz, jesteś ciągle w moich myślach!”

Flirtowanie – gdy już będziesz mistrzem

Gdy osiągniesz już wprawę we flirtowaniu, możesz poczuć „moc”. Pamiętaj jednak, żeby przy okazji nie krzywdzić dziewczyn. Rozkochiwanie wielu z nich i dawanie do zrozumienia, że jesteś nimi zainteresowany to łatwy sposób na sprawienie im wielkiego zawodu. A stąd już prosta droga do tego, by otrzymać opinię niepoważnego babiarza.

Więcej w kategorii Podrywanie

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.