Połącz się z nami

Typy chłopaków, których warto unikać jak ognia

Podrywanie

Typy chłopaków, których warto unikać jak ognia

Kiedy jesteśmy zakochane, mamy klapki na oczach. I możemy nie zauważyć, że nasz ukochany, wymarzony chłopak znajduje się w gronie takich typów, których zdecydowanie warto unikać. Czasem jednak mała podpowiedź i sugestia, by zwrócić uwagę na niektóre cechy czy zachowania pozwala zrzucić klapki. Dlatego przedstawiamy ci kilka typów, z którymi nie warto być.

Gracz.

Potrafi zawalić wszystko, kiedy tylko usiądzie przed grą komputerową. Nie przyjdzie na randkę, nie pójdzie na ważny sprawdzian, oleje kolegów. On + komputer równa się kompletne zapomnienie o świecie.

Spotykając się z graczem, często będziesz czuła się jak kula u nogi albo tak, jakbyś była „tą trzecią” – bo jego prawdziwą miłością są gry komputerowe. Szansa na to, że coś się zmieni, jest naprawdę… mała. Nie warto zakochiwać się w tym typie. Prędzej przejmie się, że nie skończył levelu, niż że ty masz doła.

Laluś.

To typ, który nawet, jeśli zauważa piękno kobiety, to i tak znaczniej bardziej ceni… swój własny wygląd. Będziesz czekać godzinami, aż ułoży włosy. I zapomnij, że potem będziesz mogła je słodko potarmosić – na pewno walnie focha.

Związek z lalusiem jest bardzo trudny, bo za miłością do własnego wyglądu często idzie wielka miłość do samego siebie… w ogóle. Tacy „mężczyźni” są bardzo podatni na zranienie, zwłaszcza, gdy ktoś otwarcie skrytykuje ich wygląd. No i zapomnij, że kupi ci jakiś prezent – on raczej inwestuje wszystkie pieniądze w kolejne kosmetyki, fryzjera i ciuchy.

Uwodziciel.

Dziewczyny uwodzicieli mają niełatwy żywot. Niezależnie od tego, ile rozmów przeprowadzą, ile razy będą groziły i zrywały, ile łez wyleją – zwyczaje ich chłopaków się nie zmienią. Uwodziciele uwielbiają swoją „moc” podrywania dziewczyn. Kochają flirtować i robią to przy każdej nadarzającej się okazji.

Jeśli zostaniesz dziewczyną uwodziciela, to przygotuj się na wiele upokorzeń. Będzie smsował do innych, flirtował przez fb, a nawet i… w twojej obecności. To zawstydzające, przykre i bolesne. Lepiej sobie darować.

Zazdrośnik.

Z początku związek z zazdrośnikiem może wydawać się spełnieniem marzeń. Nie tylko kocha, ale i tak otwarcie to pokazuje! To jednak tylko pozory – z czasem życie z takim chłopakiem staje się męczące i nie do zniesienia.

Zazdrośnik będzie uprzykrzał ci życie i atakował swoimi chorymi podejrzeniami. Zapomnij o swobodnych spotkaniach w grupie znajomych, jeśli tylko w takim gronie masz kolegów. Zapomnij o wdzięcznym uśmiechu do kuriera i komentarzach pod postami kolegi. Nawet, jeśli będziesz miała kłopot z matematyką i kumpel zaproponuje ci pomoc, to twój chłopak takie spotkanie uzna jako zdradę.

Zazdrośników wykluczamy – nie mają ani za grosza zaufania do swojej dziewczyny. Trudno żyć z kimś, kto ciągle próbuje nam wmówić, że myślimy tylko o jednym….

Skąpiec.

Wiadomo, że w wieku nastu lat mało kto ma dużo pieniędzy. Ale typ skąpca zachowuje się tak, jakby od zaoszczędzenia dwóch złotych stał się bogaczem. Co to oznacza?

Mianowicie, nie pójdziecie do knajpy – zaprosi cię raczej na hot-doga za dwa złote, a zjeść możecie w parku (i tak za każdym razem). Będzie się targował, kupując przy tobie kwiaty dla ciebie (serio). Nie zaprosi cię do kina, a jeśli już nawet (bo np. masz urodziny), to nigdy nie kupi popcornu. Często będziesz czuła się upokorzona, gdy będzie się przy tobie targował o drobiazgi. I to się nigdy nie zmieni…

Imprezowicz.

Któż nie lubi imprezować, prawda? Niemniej odradzamy ci typ prawdziwego imprezowicza. Powód jest prosty – nigdy nie spędzisz z nim spokojnego wieczoru przed filmem. Nigdy nie będzie czerpał przyjemności z tego, że jesteście w końcu sam na sam. Twoją propozycję spędzenia soboty pod kocykiem wyśmieje, bo przecież on woli spotkać się z kumplami. Aha! Na waszą rocznicę zaprosi wielu ludzi – w końcu musi być impreza!

Agresor.

Niby wszystkie wiemy, że należy unikać „złych chłopców”, ale potem i tak lecimy do nich jak ćmy do światła. Postawmy więc sprawę jasno – daruj sobie agresora. Nie licz, że jeśli uderzył kiedyś jakąś dziewczynę, to „przecież tobie tego nie zrobi”. Nie myśl, że „wyleczysz” z bezsensownych bójek. Albo, że przestanie się kiedyś tak koszmarnie wkurzać tylko o to, że spóźniłaś się te całe siedem minut. Agresor już zawsze będzie agresorem i z takiego związku nigdy nie wychodzi się obronną ręką.

Więcej w kategorii Podrywanie

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.