Połącz się z nami

Jak poznać czy chłopak jest fajny i wartościowy?

Podrywanie

Jak poznać czy chłopak jest fajny i wartościowy?

Dowiedziałaś się, że podobasz się komuś, ale sama nie wiesz, czy chciałabyś z nim być? A może masz na kogoś oko, ale nie jesteś do końca przekonana, czy podrywanie go to dobry pomysł? Mamy dla ciebie małą pomoc! Oto dziesięć oznak, że ten chłopak jest naprawdę fajnym gościem (i naprawdę warto spróbować!)

Jeśli więc okaże się, że on spełnia poniższe „kryteria”, to kuj żelazo, póki gorące – niedługo może się bowiem okazać, że to ciacho jest już zajęte. A zatem – gotowa?

Ma psa i super się nim opiekuje.

To nie ten typ, który znęca się nad zwierzakami i uważa, że kopnięcie obcego psa ot tak jest czymś, czym można zaszpanować. Widziałaś go już kilka razy na spacerze z psem i wiesz, że jest opiekuńczy i… słodki! To genialnie wróży waszemu związkowi. I kiedyś waszym dzieciom .

Nie jest babiarzem.

Miał kiedyś dziewczynę, ale nikt już nawet nie pamięta, z kim właściwie był. A może i nikogo nie miał. W każdym razie – to nie jest typ „babiarza”, który skacze z kwiatka na kwiatek i przed którym ostrzegają się przyjaciółki.

Unika konfliktów.

Nie spotkasz go na spotkaniu, na którym twoi kumple biją się dla przyjemności. Nie bierze udziału w głośnych na całą szkołę konfliktach, nie ma go w „aferach”. Może sprawiać wrażenie, że go to po prostu nie interesuje. I świetnie – już choćby to świadczy o tym, że jest inteligentny.

Dobrze się uczy.

Ok, może twoi znajomi nazywają go kujonem. Może sama po cichu trochę uważasz, że ktoś, kto się dobrze uczy, musi być nieciekawy. Ale to tak naprawdę świetnie świadczy o tym człowieku! Po pierwsze – zapewne jest mądry. Po drugie – myśli o przyszłości. Po trzecie – już teraz potrafi ustawić sobie priorytety. I uwierz – ci, których dzisiaj wszyscy z pogardą nazywają „kujonami”, w przyszłości odnoszą godne pozazdroszczenia sukcesy w życiu. Dobrze mieć kogoś takiego przy boku.

Ma pasje.

Nieważne, jakie – równie dobrze może być to chodzenie do laboratorium szkolnego, jak i jeżdżenie na motocyklach. Istotne jest to, że on ma chęć, energię i motywację do robienia czegoś w życiu. Nie siedzi przed kompem, przeglądając denne obrazki, ale poświęca swój czas i siły na coś naprawdę ciekawego. To musi ci zaimponować!

Szanuje swoich rodziców.

Ok, nie chodzi nam o to, żeby trzymał się spódnicy mamusi . Ale jeśli on szanuje swoich rodziców, nie mówi o nich z pretensją albo „stara” i „stary”, żyje z nimi w dobrych kontaktach – to dobrze o nim świadczy. Przypuszczalnie szanuje tez bowiem wielu innych ludzi i będziesz szanował swoją przyszłą dziewczynę. To mega istotne.

Nie plotkuje.

Nie interesuje go, czy Ania z 3b chodzi z Mateuszem z 2a i czy to prawda, że ta ruda Ewelina jest w ciąży? To po prostu świetnie! Istnieje niewielu ludzi, którzy naprawdę nie interesują się życiem innych i jedno z cała pewnością można o nich powiedzieć – to super sposób na życie. I świadczy to o jego wysokiej inteligencji. Nie myśl zatem, ze on jest nudny – o nie, on po prostu żyje swoim życiem, a nie życiem innych!

Jest punktualny i godny zaufania.

Po czym to poznasz? Np. po tym, że skoro powiedział, że odda ci książkę w piątek, to w piątek miał ją ze sobą. Albo, że gdy powiedział: „odezwę się wieczorem”, to nie musiałaś czekać na wiadomość 3 dni. Solidność i słowność mają w tych czasach ogromne znaczenie. Zwłaszcza, gdy mówimy… o waszym potencjalnym związku.

Nie szpanuje i nie jest narcyzem.

Czyli zachowuje się po prostu normalnie. Jego konto na FB (o ile je w ogóle ma) nie jest pełne narcystycznych selfie. Nie ubiera się tak, aby tylko pokazać, jak wiele ma pieniędzy. Nie bryluje w towarzystwie przez rozmowy o tym, gdzie był, co widział i ile wydał. Zachowuje się, ubiera i mówi zupełnie normalnie, bez szpanerstwa. Takich chłopaków uwielbiamy!

Ma poczucie humoru.

To prawdziwa wisienka na torcie! Jeśli on jest nie tylko zabawny w ogóle, ale też potrafi śmiać się z siebie, to dziewczyno – nie pozostaje ci nic innego, jak po prostu zaprosić go na randkę. Jeśli tego nie zrobisz, już niedługo na pewno zobaczysz, jak idzie za rękę z dziewczyną, która dostrzegła w nim skarb. Wyprzedź ją i już dziś zaproponuj mu spotkanie.

Więcej w kategorii Podrywanie

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.