Połącz się z nami

Jakie zachowania dziewczyn denerwują chłopaków?

Podrywanie

Jakie zachowania dziewczyn denerwują chłopaków?

Czy chciałabyś być dziewczyną, którą uwielbiają chłopacy? Z którą chcą rozmawiać, śmiać się, o której mówią, że jest „inna, niż wszystkie”? Na pewno tak! Połowa sukcesu to unikanie zachowań, których oni naprawdę nie cierpią. Czego nie lubią chłopacy? Oto dziesięć irytujących zachowań.

Humorki i fochy

Fajna dziewczyna zostawia za sobą zachowania z dziecięcych lat – innymi słowy, nie obraża się jak małe dziecko. Te nastolatki, które są lubiane przez płeć przeciwną wiedzą także, że kiepskim pomysłem jest prezentowanie chłopakowi swoich „humorków”. Dlaczego? Wyjaśnia Tomek:

– Kiedy moja dziewczyna jest nie w sosie, od razu mnie to denerwuje. Ale nie o to chodzi, ze ona nie ma prawa nie mieć humoru. Problem polega na tym, że ona po prostu nie powie, o co chodzi. Takie: „domyśl się”. Szlag mnie trafia, bo jesteśmy praktycznie dorośli, a ona postępuje jak mała dziewczynka – podkreśla chłopak.

Tani wygląd

Czyli mocny makijaż, skąpy ubiór i…? O szczegółach mówi Kamil:

– To nawet nie chodzi o ten makijaż. Raczej tipsy, doczepiane włosy, tandetne koronki na bluzce, pokazywanie ramiączek od stanika albo wychodzące ze spodni stringi. Takie dziewczyny na starcie mnie odstraszają, a najśmieszniejsze jest to, że one tak się prezentują, żeby wzbudzać zainteresowanie facetów właśnie – śmieje się Kamil.

Obgadywanie

Jeśli i ty lubisz popsioczyć na innych, to wiedz, że faceci tego naprawdę nie cierpią. Przykładem jest Marcin:

– To jest żenada. Moja dziewczyna czasem też to robi. Spotka się ze swoją przyjaciółką, niby fajnie, słodzą sobie, haha, hihi, a potem jedzie na nią. Że bywa złośliwa, że coś tam powiedziała albo nie powiedziała i tak dalej. Kiedyś nawet powiedziałem jej, że skoro jej nie lubi, to niech przestani się z nią trzymać – obraziła się na mnie. Serio, nie czaję tego. Ja nie jadę na swoich kumpli – wyjaśnia nastolatek.

Ciągle narzekanie na swój wygląd

Faceci naprawdę tego nie cierpią! Jeśli więc i ty często powtarzasz „ojej, jestem taka brzydka/gruba/beznadziejna”, to powinnaś wiedzieć, jak wygląda to w oczach chłopaków:

– Odrzuca mnie od takich zakompleksionych lasek – tłumaczy Igor. – Uwielbiam dziewczyny pewne siebie. Oczywiście nie do przesady, po prostu takie, które lubią i akceptują siebie. A taka, która powtarza, że jest beznadziejna i brzydka, naprawdę staje się taka w moich oczach. Nie wiem, co takie laski chcą osiągnąć, przecież wzbudzanie litości to kiepski motyw podrywu – wyjaśnia.

Przeklinanie

Zdarza ci się rzucić „mięsem? W takim razie przestań robić to w towarzystwie chłopaków, na których ci zależy. O tym, dlaczego warto się hamować, mówi Patryk:

– Dziewczyna posługująca się pięknym językiem jest po prostu atrakcyjna. Z kolei gdy słyszę, jak dziewczyna przeklina raz za razem, to nawet nie chce mi się z nią gadać. Takie dziewczyny mają w sobie coś prostackiego, wulgarnego, jakby właśnie wyszły z jakiejś meliny. Dziękuję za taką dziewczynę – mówi Patryk.

Ciągłe łażenie po sklepach

No tak, to zła wiadomość dla wielbicielek galerii handlowych. Powody niechęci do takiego upodobania wyjaśnia Kuba:

– Ja naprawdę nie wiem, nie potrafię zrozumieć, co takiego laski widzą w tym łażeniu po sklepach. Kasy nie mają, pomysłu nie mają, ale chodzą, żeby chodzić. Pół biedy, jeśli tylko z koleżanką. Ale gdyby moja dziewczyna chciałaby tylko tak spędzać ze mną czas, to pewnie bym z nią zerwał – tłumaczy chłopak.

Nadmierna zazdrość

– Trochę zazdrości dodaje smaczku związkowi – mówi Michał. – Kiedy jednak dziewczyna dosłownie świruje, to kompletnie traci w moich oczach. Miałem kiedyś taką dziewczyną i zerwałem. Zachowywała się jak świruska. Pogadałem z kumpelą z klasy – fochy. Podlajkowałem zdjęcie dziewczyny z klasy – stop pytań, dlaczego to zrobiłem i od razu znienawidziła tę dziewczynę. Kiedy zakazała mi wychodzić z kumplami, powiedziałem: „dość” – wyjaśnia Michał.

Gadanie o dietach

Chcesz się odchudzić, ale kończy się tylko na mówieniu? Oto, jak wyglądasz w oczach chłopaków:

– Sprawa jest prosta – mówi Filip. – Jeśli chcesz się odchudzić, to to zrób. Ale dziewczyny? Nieeeee! One gadają o swoich „boczkach” tylko po to, żeby usłyszeć „No co ty, wyglądasz świetnie!”. Robią sobie jakieś chore zawody w tym, która ma więcej nieistniejącego tłuszczu. To dla mnie tak kompletnie nudne i żałosne, że tracę ochotę na kontakt z taką laską – tłumaczy.

Skoncentrowanie tylko na urodzie

Niby kobieta powinna być zadbana, ale jak się okazuje – nie do przesady. Przemek wyjaśnia, dlaczego:

– Bo kobieta musi mieć jakieś inne pasje, poza wyglądem! Jeśli gada tylko o kosmetykach, makijażu i hybrydowych paznokciach, to dla mnie jest spalona. Bo wiem, że jeśli nie będę kontynuował tego tematu, to ona albo będzie dalej ględzić i mnie zanudzi albo po prostu nie powie już niczego. Dramat – podkreśla chłopak.

Palenie papierosów

Krótko, acz dosadnie wyjaśnia Robert:

– Dlaczego? Bo nigdy nie chciałbym całować się z popielniczką. Po prostu.

A teraz policz, ilu zachowań do tej pory udawało ci się unikać!

Więcej w kategorii Podrywanie

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.