Połącz się z nami

Jak poznać i rozkochać chłopaka?

Podrywanie

Jak poznać i rozkochać chłopaka?

Ania, 17 lat: Jakie są najskuteczniejsze sposoby aby zwrócić na siebie uwagę i poderwać chłopaka, który mi się podoba? Czy istnieją jakieś uniwersalne rady, techniki, które mogą pomóc nawet nieco nieśmiałej dziewczynie poznać i rozkochać w sobie chłopaka?

Jak poznać chłopaka, który Ci się podoba?

Już dawno zatarły się granice w kontaktach męsko-damskich, dlatego nikogo dziś już nie dziwi dziewczyna podrywająca chłopaka – taka, która bierze sprawy w swoje ręce i nie czeka na jego ruch. I chociaż jest wiele osób wolących tradycyjny podział ról, duża ilość dziewczyn postanawia samej „zagadać” do swojego obiektu westchnień.

Co zrobić gdy jest się jedną z tych dziewczyn, a chłopak wciąż nie zwraca uwagi? Podejście wprost może być dość odważnym krokiem – nie każdy potrafi się na to zdobyć. Dlatego może warto zaznajomić się z jego przyjaciółmi, którzy mogą okazać się ciekawymi ludźmi? Zdobędziemy paru nowych znajomych, a także dowiemy się wielu ciekawych informacji na temat chłopaka. Oczywiście, co najważniejsze, będziemy mogły poznać chłopaka („nasz cel”) na przyjacielskiej stopie. Zmniejszy to nieco stres związany z samym poznaniem obiektu naszych westchnień jak i z pierwszą randką.

Ważne by wywrzeć jak najlepsze wrażenie, dlatego trzeba zadbać o swój wygląd – ani dzięki epatowaniu golizną ani poprzez zapinanie guzików koszuli pod samą szyję nie zdobędziemy punktów u naszego wybranka. Strój powinien być schludny i dziewczęcy. Makijaż naturalny, podkreślający atuty, a nie je zakrywający. Odpada zatem przesadne nakładanie na siebie „tapety”. Chłopacy wolą także dziewczyny, które nie przeklinają i nie mają w zwyczaju palić papierosów. Oczywiście, trzeba przy tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek i nie zmieniać się dla każdego napotkanego przystojniaka – powinien on polubić nas za to jakie jesteśmy, nie za kogo się podajemy. Pamiętać jednak należy, że bycie pewną siebie i uśmiechniętą dziewczyną jeszcze nikomu nie zaszkodziło, więc warto postarać się o kilka uśmiechów w kierunku wypatrzonego chłopaka.

Poznałaś chłopaka? Teraz go w sobie rozkochaj!

Żeby jednak chłopak ujrzał dziewczynę w nowej koleżance/przyjaciółce trzeba postarać się jeszcze mocniej… i spróbować rozkochać chłopaka w sobie. Poznanie jego hobby, na przykład poprzez rozmowę z chłopakiem i jego znajomymi, to dobry sposób na znalezienie wspólnego języka – być może wspólna pasja przybliży dwoje na tyle, by poczuć bardziej romantyczne emocje. Jeśli nie dzielicie wspólnego hobby, może czas poznać źródło jego zachwytu – wspólne zajęcia karate czy spotkania klubu fotograficznego pozwolą na więcej okazji do niezaplanowanych spotkań. W trakcie takich zajęć zawsze można poprosić go o pomoc. Połechce to jego ego – poczuje się potrzebny, a pochlebstwa ze strony dziewczyny na zawsze zostaną mu w głowie jako przyjemne doświadczenie.

Jak rozkochać chłopaka? Oto prosta sztuczka!

Jeżeli chcesz rozkochać chłopaka w sobie, warto zastosować starą sztuczkę – odpowiednio dobrane perfumy. Spotykając się z nim, zawsze używaj tego samego zapachu, tak aby skojarzył się on jemu z Tobą. Zapach to bardzo silna broń w walce o serce chłopaka! Możesz nawet zapytać go jakie zapachy lubi lub wybrać się z nim na zakupy – wtedy będziesz mieć sto procent pewności, że ten a nie inny zapach działa na niego najlepiej!

Jeśli chłopak jednak nie będzie wciąż zainteresowany, być może warto dać za wygraną? Jak to mówią, „tego kwiatu jest pół światu”, dlatego szkoda marnować swoje życie na kogoś, kto nie docenia naszego wysiłku i starań. Co prawda, chłopcy lubią uśmiechnięte dziewczyny, lecz czasami milej pouśmiechać się do samej siebie, gdy jesteśmy zadowolone ze swojego życia. Na pewno jakiś inny przystojniak dojrzy to i sam zacznie starać się o nasze serce.

Więcej w kategorii Podrywanie

 • Podrywanie

  Jak poderwać kogoś tej samej płci?

  Autor: Redakcja TeenZone

  „Pomóżcie! Chodzi o to, że jestem homoseksualny. No, jestem gejem. Wiem o tym na pewno, nie...

 • Podrywanie

  Jak flirtować? Unikaj tych błędów!

  Autor: Redakcja TeenZone

  Czy zastanawiałeś/-łaś się kiedyś nad tym, czy jesteś dobra/-y we flirtowaniu? Wbrew pozorom, nie jest to...

 • Podrywanie

  Podoba mi się… niższy chłopak

  Autor: Redakcja TeenZone

  „Poznałam chłopaka, jest naprawdę cudowny. Świetnie się dogadujemy, mamy dużo wspólnego, rozśmiesza mnie do łez. Problem...

 • Podrywanie

  O czym rozmawiać na randce?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Stało się – w końcu udało wam się umówić, któreś zrobiło pierwszy krok no i teraz...

 • Podrywanie

  Jakiego zachowania dziewczyn chłopcy nie znoszą?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Czy zastanawiałaś się kiedyś, jakie zachowania dziewczyn doprowadzają facetów do szału? Albo… czy sama bywasz czasami...

Do góry