Połącz się z nami

Dlaczego nie warto chodzić z bratem przyjaciółki?

Przyjaźń

Dlaczego nie warto chodzić z bratem przyjaciółki?

Jest przystojny, zabawny i taki mądry! Już tylko ciut brakuje, abyś się zakochała i czujesz, że to może być właśnie ten jeden, jedyny. Od zaproponowania mu randki powstrzymuje cię tylko jedna, mała przeszkoda – on jest bratem twojej najlepszej przyjaciółki. Nie pomożemy ci – raczej, trochę na przekór, podamy ci 10 powodów, dla których nie powinnaś stać się jego dziewczyną.

Nie będziesz mogła narzekać na swojego chłopaka.

Każda z nas czasem po prostu musi trochę się wygadać. Wyżalić. Wypłakać na ramieniu przyjaciółki, że jak on może być… no właśnie taki!

Problem w tym, że nie będziesz mogła już tego robić, jeśli będziesz dziewczyną brata przyjaciółki. Ona zawsze będzie chciała go bronić i zamiast powiedzieć pocieszające: „No co za dupek”, powie raczej: „Wiesz, ale on nie jest taki zły…”.

Nie będziesz mogła z nim zerwać.

Tylko sobie to wyobraź – spotykasz kogoś innego, stwierdzasz, że z bratem przyjaciółki „to jednak nie to” i zrywasz związek, raniąc go okrutnie. Czy wiesz, co w takiej sytuacji stanie się z twoją przyjaźnią? Masz rację – zniknie. Zmieni się w drobny pył. Twoja przyjaciółka cię znienawidzi (w każdym razie dzieje się tak w 99%).

Zapomnij o flirtach z innymi.

Oczywiste jest, że zdrada jest zła. Ale delikatny flirt, na który mogłaś sobie pozwolić zawsze, kiedy razem z przyjaciółką wychodziłyście do klubu? Cóż, teraz możesz o tym zapomnieć. Twoja przyjaciółka stanie się strażnikiem twojej wierności. No hej, przecież nie możesz flirtować z innymi, kiedy chodzisz z jej bratem!

Twoja przyjaciółka będzie wiedziała o waszych kłopotach… ale nie od ciebie.

Ok, załóżmy, że jednak chcesz jej się wyżalić – mimo tego, że chodzisz z jej bratem. Musisz wyrzucić z siebie powód waszej kłótni, wylać żal, opowiedzieć, jak było. Już zaczynasz, gdy nagle słyszysz: „Aaaa, tak, wiem, już mi Maciek opowiadał”. Straszne! Tracisz przyjemność ze zwykłego wyżalenia się!

Ona może nie chcieć wychodzić z bratem.

Jeżeli twoją przyjaciółkę i jej brata nie łączy jakaś szczególna więź, a może nawet za sobą nie przepadają, to ona nie będzie chciała spędzać czasu w trójkę. Nie dość, że musi widywać się z bratem w domu, to teraz jeszcze takie spotkania? O nie, na pewno się nie zgodzi. Staniesz więc przed dylematem, z kim spotykać się częściej.

Problematyczne randkowanie w domu.

Wyobraź sobie taką sytuację: umówiłaś się ze swoim chłopakiem. Chcecie się poprzytulać, popieścić pod kocem, całować ile się da… ale nagle wchodzi jego siostra i najwyraźniej ma zamiar z wami posiedzieć. W typowej sytuacji to nienaturalne, ale w tym przypadku… no cóż, ona jest twoją przyjaciółką. Może nie rozumieć, że powinna zostawić was samych!

Relacja między nimi może się pogorszyć.

Twoja przyjaciółka i jej brat mają świetne relacje? Cóż, to może się zmienić, jeśli zostaniesz jego dziewczyną. Przykład – ty i ona umówiłyście się na wyjście, ale jej brat zaplanował randkę. Ty odwołujesz spotkanie z przyjaciółką, a ona z kolei ma pretensje do…? Oczywiście, do swojego brata. Klops. Nie chcesz chyba, aby przestali się dogadywać?

Rozmowy o seksie będą… trudne.

Koszmarnie trudne – właściwie to z góry możesz o nich zapomnieć. Nie będziesz mogła opowiedzieć jej, jaki był wasz pierwszy raz, jaki jest jego rozmiar „tam”, jak się zachowywał, gdzie cię dotykał. Ona nie będzie chciała tego słuchać, tak, jak ty nie chciałabyś słuchać o tym, jaki rozmiar penisa ma twój brat. Okropność!

Wasze tajemnice mogą być zagrożone.

Niestety – im bliższa relacja tych dwojga, tym gorzej dla waszych tajemnic. A oni są rodzeństwem, więc… sama rozumiesz . Zawsze może się zdarzyć, że jemu – w towarzystwie siostry, wymsknie się coś, co nie powinno. Albo że twoja przyjaciółka niechcący wygada mu o tobie coś, co miało zostać tajemnicą. Niefajnie.

Ale jeśli bardzo chcecie…

Pamiętaj, że to tylko tekst z przymrużeniem oka. Jeśli naprawdę czujesz, że to ten jedyny, a on najwidoczniej odwzajemnia twoje uczucie, to i tak warto zaryzykować. Kto wie, może kiedyś nawet zostaniecie szwagierkami ?

Więcej w kategorii Przyjaźń

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.