Połącz się z nami

Chłopak nie okazuje mi miłości

Związki

Chłopak nie okazuje mi miłości

Asia, 16 lat: Od dwóch miesięcy jestem z moim nowych chłopakiem. Ogólnie jesteśmy bardzo szczęśliwi, wszystko nam się układa, ale martwię się, że mój chłopak nie okazuje mi uczuć tak często jak tego bym chciała. Od czasu do czasu obdarowuje mnie drobnymi pocałunkami ale nic więcej. Kiedy jednak jesteśmy sami, jest bardzo namiętny, obdarowuje mnie dużą ilością pieszczot i pocałunków. Czy to oznacza, że on się wstydzi naszego związku? A może nie lubi publicznie okazywać uczuć?

Gdy człowiek jest szczęśliwie zakochany ma ochotę wykrzyczeć to całemu światu. Nie troszczy się o zdanie innych, chce wciąż przebywać przy swojej nowej miłości i okazywać jej uczucia poprzez liczne pocałunki i pieszczoty. Liczy się tylko ta konkretna, radosna chwila. Tak dzieje się w większości przypadków, choć zdarzają się wyjątki…

Osobom postronnym może się to nie podobać – mogą czuć się zażenowani w sytuacji, gdy (na przykład w parku) siedząca obok para zaczyna się obściskiwać i otwarcie okazywać swoją miłość. Mimo iż takie zachowanie w miejscu publicznym jest w złym tonie, wiele osób zaczęło przymykać na to oko, myśląc „ach, ta zakochana młodzież…” – w końcu lepiej okazywać publicznie radosne uczucia, niż agresję czy nerwowość. Ci bardziej konserwatywni jednak przystają przy swoim: „takie rzeczy tylko w domowym zaciszu!”.

Co jeśli nasz partner jest jednym z takich konserwatywnych typów? No cóż, zwyczajnie trzeba zaakceptować fakt, że nie każdy lubi pokazywać swoją uczuciową stronę wśród innych ludzi. Większe problemy z takim publicznym obściskiwaniem się mają zazwyczaj mężczyźni. Być może to dlatego, że rzadko który mężczyzna to typ uczuciowca i romantyka – przynajmniej nie przy znajomych czy rodzinie – co dopiero przy obcych osobach…

W takiej sytuacji lepiej zachować umiar i okazać uczucia w sposób bardziej subtelny, na przykład poprzez trzymanie jego dłoni czy dotknięcie jego kolana. Bardzo subtelnym, ale zarazem mocno kuszącym wyrazem miłości jest wyszeptanie kilku czułych słówek – to zadziała na mężczyznę o wiele bardziej niż obściskiwanie przy nieznajomych w tramwaju czy na ulicy.

Więcej w kategorii Związki

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.