Połącz się z nami

Przyłapałam rodziców podczas seksu!

Rodzina

Przyłapałam rodziców podczas seksu!

Ola, 16 lat: Pewnego dnia wróciłam nieco wcześniej ze szkoły. Po wejściu do domu zastałam moich rodziców podczas seksu! Był to dla mnie szok. Sytuacja zrobiła się bardzo niezręczna. Od tamtego czasu panuje w domu dość dziwna atmosfera, nie za bardzo wiem jak się zachować. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że moi rodzice mogą tak się zachowywać podczas mojej nieobecności w domu.

Dzień w którym dochodzi do nas, że nasi rodzice uprawiają seks, szczególnie w sytuacji gdy zdarzy się nam ich na tym przyłapać dla wielu osób jest szokiem. Pamiętaj jednak, że Twoi rodzice mają jak najbardziej prawo okazywać sobie uczucia – ich efektem w końcu jesteś Ty… Intymna bliskość między dwojgiem ludzi tylko cementuje związek.

Sytuacja była zapewne bardzo niezręczna nie tylko dla Ciebie ale także dla nich. To, że kochali się podczas Twojej nieobecności w domu, świadczy tylko o tym, że chcieli być sami w tych intymnych chwilach – postaraj się uszanować ich uczucia.

Możesz teraz postąpić dwojako – porozmawiać z nimi o zaistniałej sytuacji albo odczekać aż sytuacja się unormuje. Najprawdopodobniej już za kilka dni wszystko wróci do normy.

Więcej w kategorii Rodzina

Do góry