Połącz się z nami

Czy on cię zdradza? Sygnały ostrzegawcze!

Związki

Czy on cię zdradza? Sygnały ostrzegawcze!

Zastanawiasz się, czy on jest wierny? Boisz się, ze on Cię zdradza? Może jesteś „po prostu zazdrosna”, a może zwyczajnie doszły cię słuchy o tym, że twój chłopak może mieć kłopoty z byciem tylko z tobą? Niezależnie od przyczyn, dla których się nad tym zastanawiasz, warto poznać sygnały świadczące o tym, że ktoś tutaj przyprawia ci rogi.

Takie znaki warto znać nawet w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze w związku – ot, na przyszłość. Co zatem powinno wzbudzić twoją czujność?

Oznaki, że on cię zdradza

„Kochanie, dzisiaj nie mogę”

Pierwszym sygnałem ostrzegawczym świadczącym o tym, że on cię zdradza, powinno być to, że twój chłopak nagle zaczyna mieć duże trudności z tym, aby…znaleźć dla ciebie czas. Do tej pory spotykaliście się często, a teraz nagle on zaczyna mieć ciągle jakieś zajęcia? W dodatku wydają ci się one dziwne (np. nagle wszystkim pomaga albo ciągle źle się czuje). Nie lekceważ tego – to może świadczyć o tym, że on po prostu zajmuje się… kimś innym.

Pamiętaj jednak, że to nie jest jasna informacja. Może naprawdę twój chłopak miał rozmowę z tatą, który poprosił go o częstszą pomoc albo zwyczajnie wziął się do nauki, bo ma z czymś kłopoty? Warto się najpierw upewnić.

„Zostaw mój telefon!”

Podejrzane jest także zachowanie „wokół telefonu”. Na przykład – on do tej pory nie miał nic przeciwko temu, że dla zabawy sprawdzałaś jego komórkę albo po prostu z niej korzystałaś w różnych celach. A nagle… bardzo jej broni i wyraźnie nie chce, abyś do niej zajrzała. Albo ciągle trzyma ją przy sobie – nawet na sekundę nie położy jej na stoliku, chociaż wcześniej ciągle ją tam trzymał. W końcu – podejrzane jest także to, gdy on ciągle odbiera telefony i wychodzi na krótkie rozmowy. Zwłaszcza, jeśli do tej pory nic takiego się nie działo.

I w tej sytuacji musisz jednak uważać, aby nie wyjść na „panikarę”. Może przecież być tak, że on właśnie przygotowuje dla ciebie wielką niespodziankę urodzinową i w smsach z kimś innym obmyśla jej plan. Albo rozmawia z kimś na ten temat i dlatego nie chce odbywać tych rozmów przy tobie. Nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.

„No zostaw mnie…”

Nieco dziwną może wydać ci się sytuacja, w której on, do tej pory lubiący przytulanie i całusy, nagle widocznie nie ma na nie ochoty… Cóż, powodem może być fakt, że po prostu, mówiąc wprost, już otrzymał gdzieś swoją „porcję czułości”. I nie ma ochoty na więcej. To jedna z pewniejszych oznak zdrady.

Z drugiej strony, przyczyny mogą być też inne. Może ostatnio źle się czuje? Albo w jego domu dzieje się coś, co nie pozwala mu spokojnie cieszyć się randką? Jeśli jest to jedyny niepokojący cię „objaw zdrady” to dowiedz się najpierw, czy przypadkiem przyczyna nie jest poważniejsza. I zamiast się obrażać, zapytaj: „Kochanie, czy coś cię martwi?”

„Życzliwie donoszę”

Ostatnia opcja jest taka, że po prostu dowiadujesz się, że ktoś widział twojego chłopaka z jakąś dziewczyną albo po prostu dostajesz anonimowego smsa o wiadomej treści. W takiej sytuacji została postawione 16-letnia Ewelina:

– Kiedyś byłam z takim chłopakiem, Irkiem. Byliśmy ze sobą już rok, kiedy nagle dostałam smsa z jakiegoś obcego numeru, że Irek spotyka się z innymi dziewczynami i nie są to tylko spotkania „koleżeńskie”. Na początku w ogóle w to nie wierzyłam, ale z czasem… cóż, ziarenko niepewności zostało zasiane. I pewnego dnia, gdy wiedziałam, że Irek idzie na imprezę, wysłałam „na przeszpiegi” moją koleżankę. Okazało się, że to wszystko była prawda i on mnie zdradza! Dzisiaj już oczywiście nie jesteśmy razem – dodaje Ewelina.

Pamiętaj jednak, aby nie wierzyć w takie wieści „automatycznie”. Może się przecież okazać, że zwyczajnie ktoś ci zazdrości twojego szczęścia i postanowił je zniszczyć. A twoja reakcja pokazująca brak zaufania może temu sprzyjać. Sprawdź zatem wszystko tak, jak zrobiła to Ewelina.

On mnie zdradza?!? Tylko spokojnie!

Jeden niepokojący sygnał nie musi świadczyć o jego zdradzie. Ale z drugiej strony, gdy „wszystko” zaczyna się zmieniać i czujesz, że przyczyną może być ktoś trzeci – dyskretne sprawdź, czy on jest uczciwy.

Więcej w kategorii Związki

 • Dziewczyna przeszukuje mój telefon! Dziewczyna przeszukuje mój telefon!

  Związki

  Dziewczyna przeszukuje mój telefon!

  Autor: Redakcja TeenZone

  Patryk, 18 lat: Moja dziewczyna dość często "przeszukuje" mój telefon. Zdarza się jej pod moją nieobecność...

 • Chorobliwa zazdrość to Twój problem? Chorobliwa zazdrość to Twój problem?

  Psychologia

  Chorobliwa zazdrość to Twój problem?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Bardzo kochasz swoją dziewczynę albo chłopaka i czujesz, że bez tej konkretnej osoby nie możesz już...

 • Związek na odległość Związek na odległość

  Psychologia

  Związek na odległość

  Autor: Redakcja TeenZone

  Monika, 17 lat: Jestem obecnie w związku na odległość, dzieli nas od siebie ponad 300 kilometrów....

 • Jakiego zachowania dziewczyn chłopcy nie znoszą? Jakiego zachowania dziewczyn chłopcy nie znoszą?

  Podrywanie

  Jakiego zachowania dziewczyn chłopcy nie znoszą?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Czy zastanawiałaś się kiedyś, jakie zachowania dziewczyn doprowadzają facetów do szału? Albo… czy sama bywasz czasami...

 • On lub ona ma zła reputację… On lub ona ma zła reputację…

  Psychologia

  On lub ona ma zła reputację…

  Autor: Redakcja TeenZone

  „Mam poważny problem. Otóż… poznałam bardzo fajnego chłopaka, Macieja. Jest zabawny, dowcipny, po prostu idealny dla...

 • Czy on mnie też zdradzi? Czy on mnie też zdradzi?

  Związki

  Czy on mnie też zdradzi?

  Autor: Redakcja TeenZone

  „Mam pewien problem. Otóż spotkałam super chłopaka, Marcina. Bardzo chciałabym, żeby on został moim chłopakiem i...

 • 10 rzeczy, które mogą zepsuć twój związek! 10 rzeczy, które mogą zepsuć twój związek!

  Psychologia

  10 rzeczy, które mogą zepsuć twój związek!

  Autor: Redakcja TeenZone

  Utrzymanie satysfakcjonującego związku przez długi okres jest naprawdę trudne. Tak naprawdę prędzej czy później pojawiają się...

 • Chłopak mojej przyjaciółki podrywa mnie! Chłopak mojej przyjaciółki podrywa mnie!

  Podrywanie

  Chłopak mojej przyjaciółki podrywa mnie!

  Autor: Redakcja TeenZone

  Historia trochę jak z kiepskiego filmu – Twoja przyjaciółka poznaje świetnego chłopaka, często spotykacie się we...

 • Jak flirtować z chłopakiem? Jak flirtować z chłopakiem?

  Podrywanie

  Jak flirtować z chłopakiem?

  Autor: Redakcja TeenZone

  „Mojej koleżance bez problemu udaje się podrywać chłopaków. Nie wiem, jak ona to robi, ale też...

 • Zostałam skrzywdzona i mszczę się na innych Zostałam skrzywdzona i mszczę się na innych

  Psychologia

  Zostałam skrzywdzona i mszczę się na innych

  Autor: Redakcja TeenZone

  „Mam koleżankę Olę. To fajna, mądra dziewczyna, a w każdym razie była taka do zeszłego lata....

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.