Połącz się z nami

Test znajomości męskiej psychiki

Psychotesty

Test znajomości męskiej psychiki

Kobiety i mężczyźni są jak ogień i woda – totalnie różni od siebie. To co dla jednej płci jest oczywistością, dla drugiej jest totalną zagadką. Prawda ta działa w dwie strony, rodząc przy okazji wiele nieporozumień.

Znasz te uczucie? Oczekujesz od swojego chłopaka, że zrobić coś, będzie przy Tobie w danym momencie, a jego znów nie ma? On mówi jedno a na myśli ma co innego? Tak, to są właśnie różnice w funkcjonowaniu psychiki wynikające z nieco odmiennego funkcjonowania naszych mózgów. Różnice te, definitywnie pogłębiają się w procesie dojrzewania.

Zrozumienie tego, że nasze postrzeganie świata, emocji oraz relacji społecznych w dużej mierze definiowane jest przez naszą płeć, pozwoli nam uniknąć nieporozumień i oszczędzi wiele nerwów.

A w jakim stopniu Ty znasz męską psychikę? Zapraszamy do rozwiązania naszego psychotestu. Ci, którzy uzyskają najlepsze wyniki otrzymają „certyfikat znawcy męskiej psychiki” – szczegóły po rozwiązaniu testu.

[WATUPRO 3]

Więcej w kategorii Psychotesty

 • Co mówi o tobie twój znak zodiaku? Co mówi o tobie twój znak zodiaku?

  Psychotesty

  Co mówi o tobie twój znak zodiaku?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Teoretycznie nikt z nas nie wierzy w magię, horoskopy i „takie tam”. Ale z drugiej strony,...

 • Psychotest: Czy umiesz podrywać? Psychotest: Czy umiesz podrywać?

  Psychotesty

  Psychotest: Czy umiesz podrywać?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Chyba każdy choć raz w życiu był zakochany. Przysłowiowe motylki w brzuchu, bezsenność, uczucie euforii, a...

 • Psychotest: Test na asertywność Psychotest: Test na asertywność

  Psychotesty

  Psychotest: Test na asertywność

  Autor: Redakcja TeenZone

  Umiejętność wyrażania własnego zdania, trwania przy swoich zasadach oraz odmawiania gdy zajdzie taka potrzeba, jest bardzo...

 • Psychotest: Czy pasujecie do siebie? Psychotest: Czy pasujecie do siebie?

  Psychotesty

  Psychotest: Czy pasujecie do siebie?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Od dłuższego czasu znasz kogoś, kto Ci się podoba i zastanawiasz się czy będzie z tego...

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.