Połącz się z nami

Psychotest: Test na asertywność

Psychotesty

Psychotest: Test na asertywność

Umiejętność wyrażania własnego zdania, trwania przy swoich zasadach oraz odmawiania gdy zajdzie taka potrzeba, jest bardzo cenna. Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś zrobić coś, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że wynikało to z presji otoczenia lub „tak wypadało”.

Asertywność, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest tylko domeną osób pewnych siebie, choć w ich przypadku o wiele częściej mamy do czynienia z zachowaniami asertywnymi. Na asertywność składa się między innymi umiejętność wyrażania i obrony własnych opinii, umiejętność mówienia zdecydowanego „nie” w momencie gdy czujemy, że czynność lub jakieś zachowanie jest wbrew naszym zasadom moralnym lub godzi w nasze interesy, świadomość własnych wad i zalet a także obiektywna samoocena.

Chcesz wiedzieć czy cechuje Cię duża asertywność? Rozwiąż nasz psychotest – pamiętaj o udzielaniu przemyślanych odpowiedzi, wynikających z Twoich zachowań. Tylko w taki sposób otrzymasz miarodajny wynik testu, dowiesz się jakie są Twoje zalety oraz nad czym musisz jeszcze popracować.

[WATUPRO 2]

Więcej w kategorii Psychotesty

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.