Połącz się z nami

Co mówi o tobie twój znak zodiaku?

Psychotesty

Co mówi o tobie twój znak zodiaku?

Teoretycznie nikt z nas nie wierzy w magię, horoskopy i „takie tam”. Ale z drugiej strony, lubimy czasem zerknąć na prognozy dla danego znaku i dowiedzieć się, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Tym razem nie będzie jednak jej przewidywać. Dowiedz się, co mówi o tobie twój znak zodiaku.

A jeśli stwierdzisz, że „tak, to prawda!”, to przy okazji przeczytaj także, na co zwracać uwagę, aby… być bardziej lubianym.

1. Koziorożec

Jeśli urodziłeś/łaś się między 22 grudnia a 19.01, to zapewne twoją wielką zaletą jest to, że jesteś niezwykle wręcz odpowiedzialny/-a i profesjonalny/-a. Wagary? Niekoniecznie, przecież to się nie opłaca. Przygotowanie do sprawdzianu? Oczywiście pierwszorzędne pod warunkiem, że uczysz się do czegoś, co jest dla ciebie ważne. Działanie Koziorożców jest bowiem niezwykle ukierunkowane na cel. Jeśli sobie go wyznaczysz, to będziesz do niego dążyć.

Pewną wadą u Koziorożców jest to, że są one… bardzo, ale to bardzo praktyczne. Z tego powodu dziewczyny chłopaków spod tego znaku często narzekają na brak czułości czy romantyczne działania. Rozmowy na ten temat nie przynoszą skutku – Koziorożce po prostu nie są romantyczne.

O czym warto pamiętać?

Jako Koziorożec możesz być szalenie wymagający wobec swoich przyjaciół. „Wyluzuj” czasami i zrozum, że nie każdy jest perfekcyjny, a na pewno zaczniesz być bardziej lubiany. No i jednak, mimo wszystko, pamiętaj by czasem kupić swojej sympatii kwiatek lub wysłać romantycznego smsa. Nawet, jeśli musisz sobie ustawić przypomnienie w telefonie, żeby to zrobić .

2. Wodnik

Jesteś Wodnikiem, jeżeli twoja data urodzin przypada między 20 stycznia a 18 lutego. Twoją cechą charakterystyczną jest niezależność. Nie cierpisz zatem pracy w grupie, a jeśli jesteś do niej zmuszony/a, to nie liczysz się szczególnie ze zdaniem innych osób i robisz wszystko „po swojemu”.

Masz kilkoro przyjaciół, ale ogólnie nie jesteś szalenie towarzyski – często dominujesz w grupie, a poza tym musisz kogoś dobrze poznać, zanim mu zaufasz. Nie przepadasz za utartymi schematami, lubisz nowości i oryginalny styl. Inni cię za to lubią.

O czym warto pamiętać?

Wodniki czasem denerwują swoich przyjaciół swoją nieustępliwością i gonieniem za nowościami. Trudno za tobą nadążyć, możesz też czasem zwyczajnie zapominać o starych przyjaciołach, gdy pojawiają się nowi – uważaj na takie zachowania. Zwłaszcza w kontekście nowej szkoły.

3. Ryby

Zodiakalną Rybą jest każdy, kto urodził się między 19 lutego a 20 marca. Jakie są Ryby?

Cóż, osoby spod tego znaku zodiaku są przede wszystkim bardzo wrażliwe. Łatwo je przekonać do czegoś, zmienić ich zdanie. Bardzo łatwo jest wziąć je… na litość. Może już nieraz ktoś powiedział o tobie, że powinieneś lub powinnaś być bardziej asertywny/-a? Ponadto, Ryby lubią tworzyć. Najczęściej są to osoby różnie utalentowane, w muzyce lub malarstwie albo rysunku. Jeśli jednak nie będą odpowiednio zmotywowane, mogą zaprzepaścić swoje talenty.

O czym warto pamiętać?

Przede wszystkim – nie daj się wykorzystywać! Uważaj na tych, którzy zawierają z tobą kontakty tylko dlatego, że mogą coś z tego mieć – na przykład notatki ze szkoły. Stawiaj na swoich sprawdzonych przyjaciół i pamiętaj, że nie każda „krzywda” jest prawdziwa.

4. Baran

Potulny jak baranek? O nie, osób urodzonych między 21 marca a 19 kwietnia na pewno nie można nazwać potulnymi . Jakie są zodiakalne Barany?

Przede wszystkim – uparte, bardzo aktywne, dominujące i niecierpliwe. Wszędzie chcą być, wszystko wiedzieć. Nie cierpią zadać opartych na monotonii, bo uwielbiają, gdy coś się dzieje i gdy zaczynają wciąż nowe rzeczy. Barany, niezależnie od płci, kochają rządzić – często są zatem przywódcami w swoich grupach szkolnych czy znajomych. Nie planują zbyt długo i nie przejmują się porażkami – po prostu idą do przodu.

O czym warto pamiętać?

Barany często mówią bardzo bezpośrednio to, co myślą. Przez to mogą czasem dotknąć osoby bardziej wrażliwe i zrobić im krzywdę. Pamiętaj więc, że niektórzy przywiązują wagę do słów i staraj się wykazywać… mniejszą agresją.

5. Byk

Upór, upór, upór – to główna cecha osób urodzonych między 20 kwietnia a 22 maja. Wydawałoby się, że jest to wada, ale niekoniecznie. Jak bowiem dowodzi wiele przypadków, upór ten przejawia się nie tylko w obronie swojego zdania, ale też w dążeniu do realizacji zadania (czyli jeśli coś zaczniesz, to skończysz) oraz w dążeniu do stałości w związku. Jeżeli zatem masz chłopaka lub dziewczynę spod tego znaku, nie obawiaj się, że będzie „skakał z kwiatka na kwiatek” – Byki cenią sobie stałość w związku i nie rezygnują z sympatii, gdy pojawią się kłopoty. Z drugiej strony, Byki bywają zaborcze i trochę… powolne.

O czym warto pamiętać?

Odpuść czasem! Chwilami twój upór może być nie do wytrzymania dla przyjaciół. I pamiętaj, że nie każdy szczegół czy czynność jest warta tego, żeby doprowadzać ją do samiutkiego końca. Posłuchaj czasem innych.

6. Bliźnięta

Zodiakalnymi Bliźniętami są wszystkie te osoby, które urodziły się między 23 maja a 21 czerwca. Co mówi się o ludziach spod tego znaku?

Jeśli jesteś zodiakalnymi Bliźniętami, to być może zauważyłeś, że ludzie zarzucają ci szybkie nudzenie się. I faktycznie, Bliźnięta potrzebują ciągłej stymulacji. Z jednej strony lubią rozmowy z ludźmi, są błyskotliwe i inteligentne, ale z drugiej – rozmowy te często sprowadzają się do… plotek!

Bliźnięta zwykle wiedzą wszystko o wszystkim – ich wiedza jest zatem wszechstronna, ale niestety niezbyt wyspecjalizowana. Stąd też twoje oceny w szkole mogą być średnie, mimo twojej dużej inteligencji. Włóż więcej wysiłku w zgłębianie szczegółów i mocniej się koncentruj, a będzie lepiej.

O czym warto pamiętać?

Na przykład o tym, żeby nie tylko brać, ale i dawać – mamy na myśli uwagę. Jeśli ktoś opowiada ci o swoim problemie, to wysil się i nie nudź tak szybko. Uwierz, to widać!

7. Rak

Między 22 czerwca a 22 lipca przychodzą na świat zodiakalne Raki. Jakie są?

Jeśli jesteś Rakiem, twoi przyjaciele mogą mówić o prawdziwym szczęściu! Jesteś opiekuńcza/y i wrażliwy, z chęcią słuchasz innych i przywiązujesz się na długo. Ponadto posiadają wspaniałą, wielką wyobraźnię i potrafią wręcz wyczuwać nastroje innych ludzi. Cechuje je wielka inteligencja określana jako „emocjonalna”.

Z drugiej strony, jako zodiakalny Rak z pewnością jesteś zbyt wrażliwy na krytykę i boisz się porzucenia. Możesz też być nieśmiała/y i zbyt mocno trzymać się utartych schematów.

O czym warto pamiętać?

Nie każdy, kto cię skrytykuje, chce zrobić ci krzywdę! Czasem może zdarzyć się, że bardzo długo przeżywasz słowa przyjaciółki lub przyjaciela, długo je analizujesz. Postaraj się robić inaczej – w krytyce nie doszukuj się zagrożenia, ale dostrzegaj szansę na zmiany. I czasem pomyśl egoistycznie tylko o sobie.

8. Lew

Jesteś zodiakalnym Lwem, jeżeli przyszłaś/przyszedłeś na świat między 23 lipca a 23 sierpnia. Jak przystało na Lwa, cechujesz się wielką pewnością siebie. Uwielbiasz „brylować” w towarzystwie, być w centrum uwagi. Z tego też powodu zdarza się, że onieśmielasz innych. Do twoich mocnych stron należy wiara we własne siły, ale – niestety, bywasz też zbyt próżny lub próżna. Nieobcy bywa ci też… egoizm. Na szczęście szybko wyrównujesz te minusy poprzez radość życia i zarażanie wrodzonym optymizmem.

O czym warto pamiętać?

Przyjaciele czy znajomi mogą zarzucać ci duże skupienie na sobie… i tylko na sobie. Zastanów się, czy chwilami rzeczywiście nie jesteś nieco zbyt egocentryczny/-a – czasem może naprawdę sporo przez to stracić. Albo nie zauważyć, że interesuje się tobą ktoś nieśmiały.

9. Panna

Trudno o piękniej brzmiący znak zodiaku – oczywiście cieszą się z niego raczej dziewczyny . Jakie są Panny, urodzone między 24 sierpnia a 22 września?

Wbrew pozorom, Panny wcale nie skupiają się tylko na swoim wyglądzie. Jeśli to jest twój znak zodiaku, to na pewno cenisz sobie porządek, schludność, ale też możesz być nieco zbyt… wymagający. Zodiakalne Panny są zwykle perfekcjonistami we wszystkich dziedzinach swojego życia, w tym także w związkach i znajomościach. Z drugiej strony, można liczyć na ciebie zawsze, gdy trzeba ukończyć ważne zadanie, prawda? To cenna cecha!

O czym warto pamiętać?

Jesteś szalenie praktyczny/a i dokładny, a to czasem… drażni. Może zamiast powagi, warto czasem wnieść nieco szaleństwa do kontaktów z innymi? Zwłaszcza, gdy mówimy o kontaktach z płcią przeciwną.

10. Waga

Zodiakalną Wagą jest każdy, kto urodził się między 23 września a 22 października. Jesteś w tym gronie? Jeśli tak, to na pewno twoi znajomi często podkreślają, że masz dobry gust. Cenią w tobie też to, że zawsze unikasz kłótni – jesteś po prostu grzeczny/a i taktowny/a. A elegancja to twoja mocna strona!

O czym warto pamiętać?

Nie zawsze musisz się na wszystko zgadzać, żeby tylko nikogo nie urazić! Pamiętaj też, że nie jesteś zmuszony/a do łagodzenia konfliktów – ludzie mogą to wykorzystywać, a ty będzie przejmować się zdecydowanie za bardzo.

11. Skorpion

Zodiakalne Skorpionki to wszyscy ci, którzy przyszli na świat między 23 października a 21 listopada. Jeżeli i ty jesteś Skorpionem, to na pewno inni cenią w tobie odwagę, prawda? Może nawet wysyłają cię wszędzie do załatwiania „trudnych spraw”, jak zagadanie do nauczyciela o przełożenie klasówki. Twoją olbrzymią zaletą jest też ta, że szybko podnosisz się z porażek. Kto jak kto, ale ty nie potrzebujesz pocieszania.

O czym warto pamiętać?

Jesteś czasem nieco zbyt… pamiętliwy, prawda? Nie zapominasz przykrości i długo nosisz w sobie urazę. Uważaj – w ten sposób przez mały konflikt możesz stracić ważnych i cenionych przyjaciół.

12. Strzelec

Jesteś zodiakalnym Strzelcem, jeżeli urodziłeś/łaś się między 22 listopada a 21 grudnia. Co mówią o tobie znajomi?
Otóż na pewno to, że masz wielki entuzjazm do wszystkiego. Można zaprosić cię na jakiś wyjazd albo wyjście, a ty na pewno się zgodzisz. Jesteś tez pomocny i masz całą masę energii, którą z łatwością zarażasz innych. Niestety, z drugiej strony – lubisz się ciut… wymądrzać. Stąd też niektórzy mogą mieć wrażenie, że cechuje cię zarozumiałość.

O czym warto pamiętać?

Weź pod uwagę fakt, że czasem możesz zwyczajnie nie mieć racji. I wówczas… odpuść – poskutkuje to większą ilością znajomych.

Niby żarty, ale…

Oczywiście pamiętaj, że powyższe informacje to głównie żarty. Co z drugiej strony nie oznacza, że nie możesz z nich zabrać czegoś, co rzeczywiście poprawi twoje kontakty z innymi.

Czytaj dalej

Więcej w kategorii Psychotesty

 • Psychotest: Czy umiesz podrywać? Psychotest: Czy umiesz podrywać?

  Psychotesty

  Psychotest: Czy umiesz podrywać?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Chyba każdy choć raz w życiu był zakochany. Przysłowiowe motylki w brzuchu, bezsenność, uczucie euforii, a...

 • Test znajomości męskiej psychiki Test znajomości męskiej psychiki

  Psychotesty

  Test znajomości męskiej psychiki

  Autor: Redakcja TeenZone

  Kobiety i mężczyźni są jak ogień i woda – totalnie różni od siebie. To co dla...

 • Psychotest: Czy pasujecie do siebie? Psychotest: Czy pasujecie do siebie?

  Psychotesty

  Psychotest: Czy pasujecie do siebie?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Od dłuższego czasu znasz kogoś, kto Ci się podoba i zastanawiasz się czy będzie z tego...

 • Psychotest: Test na asertywność Psychotest: Test na asertywność

  Psychotesty

  Psychotest: Test na asertywność

  Autor: Redakcja TeenZone

  Umiejętność wyrażania własnego zdania, trwania przy swoich zasadach oraz odmawiania gdy zajdzie taka potrzeba, jest bardzo...

Do góry

Nasza witryna używa ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika, aby zapewnić jej właściwie funkcjonowanie i rozwój poprzez tworzenie statystyk, publikowanie w serwisach społecznościowych jak i wyświetlanie reklam spersonalizowanych. Zobacz stronę polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej lub przejdź dalej klikając „Zgadzam się”.

Ustawienia ciasteczek

Poniżej możesz wyrazić zgodę na użycie poszczególnych ciasteczek. Kliknij „Zatwierdź” aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.

FunkcjonalneNasza strona używa ciasteczek zapewniających jej właściwe funkcjonowanie i szybkość działania.

AnalityczneUżywamy ciasteczek systemów analitycznych aby prowadzić statystyki odwiedzin, usprawniać witrynę, eliminować problemy oraz publikować trafniejsze artykuły.

Social mediaUżywamy dodatków zewnętrznych partnerów takich jak YouTube czy Facebook aby prezentować atrakcyjne treści oraz prowadzić analitykę i działania reklamowe.

ReklamoweNasza witryna korzysta z ciasteczek oraz identyfikatorów użytkownika w celu wyświetlania reklam spersonalizowanych jak i niespersonalizowanych oraz prowadzenia własnych kampanii reklamowych.

PozostałeKorzystamy także z innych ciasteczek w celu zapewnienia dodatkowych funkcjonalności.