Połącz się z nami

Gra wstępna bez tajemnic

Intymność

Gra wstępna bez tajemnic

„Moja dziewczyna powiedziała mi ostatnio, że jest jej w łóżku ze mną dobrze, ale… że muszę popracować nad grą wstępną. O co jej chodzi? I co właściwie mam robić, co lubią kobiety? Chcę, żeby było jej dobrze, mogę się postarać, ale… muszę wiedzieć, co robić i na czym polega gra wstępna!” Sylwester, 17l.

Byłoby cudownie, gdyby do seksu dołączona była instrukcja obsługi, a dziewczyna miała migająca miejsca, w których należałoby ją dotykać, prawda? Niestety, tak łatwo nie jest. Mamy jednak dobrą wiadomość – możesz zostać mistrzem lub mistrzynią gry wstępnej. Oto nasze wskazówki!

Dla kogo gra wstępna?

Gra wstępna ma wyjątkowe znaczenie przede wszystkim dla kobiet. Ujmijmy to tak. Mężczyzna jest jak kuchenka gazowa – szybko się zapala i szybko gaśnie. Kobiety można porównać do kuchenki indukcyjnej. Potrzeba czasu, aby się rozgrzała i znacznie wolniej stygnie .

Innymi słowy, to dziewczyny bardziej potrzebują gry wstępnej, aby odczuwać rozkosz podczas seksu. Co więcej, bez odpowiedniego podniecenia z jej strony, seks może okazać się wręcz niemożliwy albo bolesny! O orgazmie już nawet nie wspominając.

Oczywiście nie oznacza to, że mężczyźni nie potrzebują chwili „rozgrzania się”. Warto raz na jakiś czas coś urozmaicać, przedłużać chwile bliskości i pieścić także jego (zamiast być tylko bierną).

Gra wstępna a preferencje kobiet

Przejdźmy jednak do konkretów. Co może znaleźć się w twoim repertuarze wstępu do seksu, jeśli chcesz uszczęśliwić swoją dziewczynę?

Pieszczoty wokół twarzy
Bardzo podniecające dla wielu kobiet jest delikatne muskanie okolic twarzy. Lekkie przygryzanie warg, całowanie powiek, czoła, nosa. Niezastąpione są pieszczoty uszu – gdy leciutko przygryziesz ich płatek, ona na pewno będzie zachwycona.

Wyjątkowym punktem na ciele kobiety jest jej kark. Zdecydowana większość dziewczyn i pań przyznaje, ze delikatne muskanie tej okolicy powoduje wręcz wystąpienie ciarek na całym ciele. Wykorzystaj to!

Piersi – jak najbardziej!
Kolejny ważny punkt na mapie kobiecego ciała to piersi. I tutaj od razu powiedzmy, czego nie robić.

Mianowicie, część chłopaków koncentruje swoje działania na dość mocnym uciskaniu piersi, a najchętniej kierowaliby oni swoje dłonie od razu w te okolice. Innymi słowy – „trzy uciski piersi i chodźmy na seks”. Stop! Tak to naprawdę nie działa! Zanim przejdziesz do rzeczy, najpierw pocałuj jej brzuch, ramiona, przejeżdżaj palcem po całym ciele. Dopiero potem – delikatnie, muskaj jej piersi. Dziewczyny lubią różnorodny dotyk. Rób zatem kółeczka, całuj i głaszcz. Efekty będą naprawdę widoczne .

Okolice intymne
Najpierw jednak znowu o błędach. Karygodnym, naprawdę fatalnym błędem chłopaków jest natychmiastowe i dość intensywne pieszczenie damskiej pochwy. Wyjaśnijmy zatem – to jest super dla chłopaków. Dziewczyny nie cierpią takiego tempa i takiego dotyku bez wcześniejszego rozgrzania. Jest to dla nich wręcz wulgarne!

Zanim przejdziesz do tego konkretnego miejsca na jej ciele, najpierw zatroszcz się o okolice. Piersi, wnętrz ud. Zbliżaj się palcami we wiadomą stronę i… wycofuj się. Takie stopniowe odraczanie sprawy jest dla kobiety szalenie podniecające. A konkretniej? Ujmijmy to tak. Zanim dotrzesz do tego miejsca, interesuj się resztą jej ciała przez dziesięć minut. To tylko tyle, a ona będzie zachwycona, podniecona i gotowa na seks. Ty natomiast staniesz się w jej oczach bogiem zmysłowości i najlepszym kochankiem ever. A to tylko dziesięć minut!

Bycie dla niej miłym!
Niektóre kobiety mówią, że gra wstępna trwa dla nich cały dzień. Innymi słowy, ona na pewno będzie czuła się bardziej podniecona, jeśli będziesz pisał jej czułe smsy, zostawiał liściki, dawał drobne upominki. To malutkie rzeczy, które podtrzymują atmosferę. Z drugiej strony – jeśli będziesz się czepiał, robił jej awantury, gdy będziesz złośliwy – trudno, by ona poczuła się zakochana i podniecona. U kobiet miłość łączy się z seksem!

A co z panami czyli gra wstępna okiem mężczyzny

Wiesz już, jak rozgrzać swoją dziewczynę. A jeśli sama nią jesteś i chcesz, aby twojemu chłopakowi było dobrze? Cóż, mamy dla ciebie świetną wiadomość – nastolatkowie nie potrzebują najczęściej gry wstępnej (raczej większość stara się wytrwać jak najdłużej, więc niepotrzebne jest im dodatkowe podniecenie).

Jeśli jednak jesteście już ze sobą dłużej i on osiągnął pewną wprawę – możesz i ty popieścić go przed seksem. Będzie to proste – jeśli po prostu zaczniesz od całowania pleców i jednocześnie zaczniesz go dotykać w kroczu – będzie zachwycony. Jeżeli do tego będziesz pamiętała o namiętnych pocałunkach, sprawa jest załatwiona .

Więcej w kategorii Intymność

Do góry