Połącz się z nami

10 oznak, że on chce się z tobą przespać!

Psychologia

10 oznak, że on chce się z tobą przespać!

„Jestem już rok z moich chłopakiem. Jeszcze nie przeżyliśmy tego pierwszego razu, więc zaczynam o tym myśleć – chyba jestem gotowa. Mam jednak problem, bo nie wiem… czy on tego chce. Nie chcę o tym tak oficjalnie rozmawiać i ustalać „godziny zero”. Wolałabym, żeby to wyszło spontanicznie i romantycznie. Z drugiej strony nie chce usłyszeć: „wiesz, nie chcę jeszcze seksu”. Czy mogę jakoś rozpoznać, czy on też o tym myśli, np. po jego gestach?” Asia, 16l.

Nie każdy pragnie albo potrafi rozmawiać o seksie otwarcie – czasem trzeba więc czytać „między wierszami”, czy on lub ona pragną tego samego, co ty. Dzisiaj przyjrzyjmy się chłopakom – oto dziesięć oznak, że on chce się z tobą przespać!

1. Żartuje na ten temat

Od czegoś się zaczyna – może on zaczyna właśnie od żartów. Mogą być to słowa w stylu: „Dobra, wybaczcie, ale my z Asią musimy iść. Będziemy uprawiać jakiś sport ”. Jeśli on tak żartuje, to oznacza, że najwyraźniej często o tym myśli. A myśli… bo ma na ciebie ochotę!

2. Zaprasza cię, gdy nie ma jego rodziców

Teoretycznie dlatego, żebyście mogli czuć się swobodnie (może nie chce cię urazić mówiąc prawdę), ale spotykacie się właśnie wtedy, gdy możecie być sami. Przypadek? Nie, raczej nie. On na coś liczy!

3. Proponuje ci alkohol „na rozluźnienie”

Przykład: oglądacie sobie film u niego, gdy nagle on wypala: „Wiesz co, moi rodzice kupili wino, może chcesz lampkę?” Jeśli wyskakuje z takimi pomysłami, to zapewne dlatego, że tak mu podpowiedział jakiś dobry kumpel. Na pewno liczy na to, ze po odrobinie alkoholu staniesz się dużo bardziej swobodna .

4. Nosi w portfelu prezerwatywy

Może zauważyłaś to raz czy dwa. Albo „przypadkowo” on poprosił cię, abyś poszukała u niego w portfelu drobnych/karty. Dlaczego? Bo chciał, żebyś zobaczyła, że on nosi przy sobie prezerwatywy! Tak, nie tylko dziewczyny używają podstępów!

5. Zawsze jest idealnie zadbany

Pachnący jak spod prysznica, ogolony, zadbany i dałabyś sobie rękę uciąć, że jego bokserki, które wystają ze spodni, wyglądają jak nowe! Uwierz, to nie jest tak, że on ma tak „zawsze” (no, chyba, że rzeczywiście trafiłaś na taki wiecznie zadbany egzemplarz). To raczej ciągłe przygotowanie na to, aż w końcu zaszalejecie. Różnie bywa, więc jest chłopak w stanie gotowości .

6. Próbuje cię dotykać… coraz namiętniej

Innymi słowy, jego ręce nie są tak nieśmiałe, jak on. Coraz częściej przesuwa dłonią w kierunku twoich ud, głaszcze pośladki albo zbliża się w kierunku piersi. To nie znaczy, że on chce cię tylko dotykać. On chce, żeby to było wprowadzenie do seksu!

7. Porusza intymne tematy

Na przykład pyta, jaką bieliznę lubisz. Albo w czym śpisz. Wieczorem prosi, żebyś opisała mu, jak wyglądasz. Cóż, jeśli tak jest, to nie trafiłaś na niewinnego aniołka, który w ogóle nie myśli o seksie. Co więcej – myśli o nim cały czas. Dodajmy – o seksie z tobą. Ale może nie ma jeszcze odwagi, by ci o tym powiedzieć.

8. Jego pieszczoty doprowadzają cię do czerwoności

Całuje twoją szyję, dotyka tu i tam, jest niezmordowany w dotykaniu cię, a ty za każdym razem czujesz, że chcesz więcej? A zatem – to nie są „tylko pieszczoty”. To jest gra wstępna, którą on pragnie cię rozbudzić.

9. Zdradza intymne szczegóły z życia swoich kolegów

Mówi na przykład, że Krzysiek właśnie planuje pierwszy raz z Anią. Albo opowiada ci, że Sławek z Moniką mają już to za sobą i jak to u nich było. Myślisz, że jest po prostu niedyskretną paplą? Nie, kochana. On chce ci zasugerować, że INNI JUŻ TO ROBIĄ.

10. Masz wrażenie, że czasem chciałby ci coś powiedzieć

A może nawet zaczyna, np. „Wiesz co…? Nie, w sumie już zapomniałem”. Robi takie „podchody”? Być może właśnie ma na myśli to, że byłoby fajnie zrobić kolejny krok w waszym związku.

Dlaczego nie powie wprost?

Być może zadajesz sobie pytanie, dlaczego on właściwie po prostu nie spyta: „A może zaczęlibyśmy już uprawiać seks?” To proste – po pierwsze, może dla niego to też nie jest takie proste . I po drugie – jeśli cię kocha i szanuje, to zapewne nie chce cię stracić albo urazić i woli, aby pierwszy krok wyszedł z twojej strony. Super – masz faceta, który czeka, bo cię naprawdę kocha. Jeśli znasz go już dobrze, wydaje się idealnym partnerem, aby przeżyć z nim ten pierwszy raz .

Przeczytaj także: Czy jemu chodzi tylko o seks

Więcej w kategorii Psychologia

 • Pasje i hobby

  Masz talent pisarski? Rozwijaj go!

  Autor: Redakcja TeenZone

  Od kiedy pamiętasz, zawsze lubiłaś albo lubiłeś pisać. Do dzisiaj twoją najmocniejszą stroną jest język polski,...

 • Związki

  Jak wyznać miłość?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Jesteście już razem od pewnego czasu i powoli w twojej głowie pojawia się myśl, by wyznać...

 • Psychologia

  Kiedy donieść na rodzeństwo?

  Autor: Redakcja TeenZone

  Nikt z nas nie lubi być donosicielem. Zdrajcą, „sprzedawcą”, konfidentem – negatywnych określeń na tego, kto...

 • Psychologia

  Jak być szczęśliwym singlem?

  Autor: Redakcja TeenZone

  „Mam już tego szczerze dosyć. Wszyscy, ale to wszyscy moi znajomi są w związkach – a...

 • Związki

  Czy ona/on chodzi z tobą dla kasy?

  Autor: Redakcja TeenZone

  „Od miesiąca chodzę z Alicją, najfajniejszą laską w naszej szkole. Do tej pory byłem szczęśliwy, ale...

Do góry